FFT 2016

Do třetice všeho dobrého

Umíš do toho kopnout? Ano, umíš!

Po třetí a určitě ne naposledy mohl každý tým ukázat, co v něm je a mnozí to také ukázali.

Jak turnaj vlastně dopadl? Čti dál!

Junioři

  1. SK Horní Cerekev
  2. Gymnázum PE
  3. Pelhřimov

Senioři

  1. Tým Tomáše Novotného
  2. IBK Budweis
  3. TJ Sokol Božejov

Z ohlasů hráčů bylo vidět, že se turnaj povedl a musím říci, že z pohledu organizátora je tato reakce to nejcennějsší, co si člověk může přát. Nechceme usnout na vavřínech a pro ještě lepší turnaj bychom Tě chtěli poprosit o zpětnou vazbu. Napiš nám, co se Ti líbilo a co se Ti nelíbilo, co chybělo a co přebývalo. Oceníme také, když se o nás zmíníš u svých kamarádů. Díky a za rok na viděnou.

Další postřehy z turnaje a hlavně očekávané fotky jsou v sekci FFT 2016.

FFT 2016 očima fotografky

Další ročník je za námi a my Ti přinášíme část fotek z turnaje. Všechny fotky jsou ke stažení ZDE


FFT 2016

Po třetí a určitě ne naposledy se v Horní Cerekvi uskutečnil Farní fotbalový turnaj. Již tradičně vše zahájil místní starosta Jaroslav Andrle a začátkem provázel cerekvický farář P. Jaroslaw Zygmund.

Po tuhých bojích ve skupině se čtyři nejlepší týmy utkaly v semifinále o postup do nejdůležitějšího zápasu dne. Poražení bojovali o třetí místo a vítězové se v zajímavém finále poprali o vítězství. V kategorii juniorů získali pohár hráči místního fotbalového klubu SK Horní Cerekev a konečným vítězem v kategorii seniorů se stal Tým Tomáše Novotného z Pelhřimova a okolí. Vítězné týmy také obdržely míč od starosty města a každý z týmů si odnesl diplom a dárkovou tašku od sponzora IBK trade.

Z ohlasů hráčů bylo vidět, že se turnaj povedl a musím říci, že z pohledu organizátora je tato reakce to nejcennější, co si člověk může přát. Velké díky patří všem zúčastněným týmům, sponzorům a samozřejmě všem lidem, kteří se na přípravě podíleli. Díky Vám všem a příští rok naviděnou.